Skontaktuj się z nami

Biomooi 

  • Akcesoria

    Przy zabiegach związanych z przedłużaniem rzęs lub ich zagęszczaniem niezwykle ważną rolę odgrywają różnego rodzaju akcesoria do rzęs. Zdaniem specjalistów z branży nie da się uzyskać spektakularnego efektu zabiegu bez profesjonalnych akcesoriów do przedłużania rzęs. Taśmy, płatki pod oczy, pierścienie i pojemniki na klej, aplikatory i szczoteczki do rzęs to tylko najważniejsze produkty, które muszą się znaleźć na wyposażeniu każdego gabinetu kosmetycznego. W naszym sklepie internetowym zakupić można szeroką gamę produktów wykorzystywanych zarówno w trakcie, jak i po zabiegu przedłużania rzęs. Jest to przykładowo profesjonalna szczoteczka do rzęs, która ułatwia rozczesywanie oraz pielęgnację włosków, zarówno sztucznych, jak i naturalnych. Odwiedzający nasz sklep internetowy mogą również zakupić aplikator do rzęs, które pozwalają na proste i precyzyjne rozmieszczenie materiałów kosmetycznych. Aplikator może być używany do nakładania kleju czy podczas usuwania starych rzęs.

  • Kleje

    Niezbędnym wyposażeniem każdej stylistki podczas przedłużania rzęs lub ich zagęszczania jest klej do rzęs. Dostępne w naszej ofercie produkty różnią się pomiędzy sobą okresem trwałości oraz czasem potrzebnym do zaschnięcia. W naszej ofercie znaleźć można wyłącznie najwyższej jakości kleje do przedłużania rzęs o różnych parametrach. Są wśród nich zarówno kleje o kolorze czarnym, przezroczyste czy szybkoschnące. Najlepszym klejem do rzęs dla osób o wrażliwej skórze wokół oczu będzie klej antyalergiczny o klasie produktu medycznego. Każdy z oferowanych przez nas produktów wyróżnia się doskonałymi parametrami oraz najwyższą jakością. Korzystając podczas zabiegu z wybranego kleju do sztucznych rzęs z naszego asortymentu zyskujemy pewność, że rzęsy będą piękne i wytrzymałe jednocześnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów marki Biomooi w atrakcyjnych cenach. Duży wybór gwarantuje, że każda osoba zajmująca się profesjonalnym przedłużaniem czy zagęszczaniem rzęs znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

  • Pincety

    Profesjonalne narzędzia i akcesoria kosmetyczne często mają duży wpływ na końcowy efekt wykonywanego zabiegu. Nie inaczej jest z przedłużaniem lub zagęszczaniem rzęs, gdzie niezbędnym narzędziem jest profesjonalna pęseta do rzęs. Pozwala ona na precyzyjne umieszczenie lub usunięcie włosków. Najczęściej spotkać można pęsetę prostą, jednak podczas zabiegów na rzęsach zastosowanie ma przede wszystkim pęseta zakrzywiona. Dobrej jakości pinceta do rzęs powinna być wykonana ze stali nierdzewnej oraz odpowiednio wyprofilowana. Dzięki temu osoba wykonująca zabieg może ją pewnie trzymać w dłoni i łatwo oddzielać pojedyncze rzęsy. W naszym sklepie oferujemy do wyboru kilka rodzajów pincet do rzęs. Są wśród nich zarówno tradycyjne pincety proste, jak i zakrzywione. W naszym asortymencie znaleźć można narzędzia wykonane ze szwajcarskiej stali nierdzewnej, które sprawdzą się przy wszystkich technikach przedłużania rzęs. Ofertę sklepu stanowią również wyważone i wyprofilowane pincety do techniki Camellia, które zostały ręcznie wykonane w Japonii.