Skontaktuj się z nami

O firmie

     

  

      Firma Marson Trade Sp. z o. o. powstała w 2014 roku jako zwieńczenie pasji młodych ludzi, którzy wprowadzili na polski rynek kosmetyczny cyfrową stylizacje paznokci. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem rewolucyjnych cyfrowych drukarek do paznokci NAJLO oraz produktów Kinetics, które są dedykowane profesjonalnym salonom kosmetycznym w Polsce. Firma oferuje wsparcie marketingowe, pomoc sprzedażowa oraz szeroki wachlarz produktów w atrakcyjnych cenach, które są skierowanych do stylizacji i pielęgnacji paznokci.

      Marson Trade dba o swoich klientów zapewniając bogate zaplecze szkoleniowe oraz naukę pod okiem wykwalifikowanych i profesjonalnych kosmetyczek. Głównym celem firmy MT jest wprowadzenie na rynek stylizacji paznokci innowacyjnych rozwiązań, nowych technik oraz produktów najwyższej jakości. W związku z tym oferujemy specjalistyczne szkolenia i pokazy bezpłatne oraz odpłatne. W ramach współpracy naszym klientom oferujemy wsparcie sprzedażowe i marketingowe przez cały okres pracy na naszych produktach. Wszystkie osoby zainteresowane rozpoczęciem współpracy z firmą MT zapraszamy do salonu partnerskiego oraz hurtowni kosmetycznej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą z Naszą firmą !

Nasze marki

Firma MARSON TRADE jest wyłącznym dystrybutorem trzech wyjątkowych marek w Polsce:

NAJLO – Rewolucyjne drukarki do paznokci oraz produkty dedykowane drukarkom takie jak lakiery hybrydowe, lampy LED oraz suszarki do paznokci.

KINETICS – Profesjonalne preparaty do pielęgnacji dłoni i paznokci. Produkty Kinetics wyróżniają się jakością, innowacyjnością oraz niepowtarzalnym designem. W ofercie znajdują się m.in. lakiery hybrydowe, żele, odżywki do paznokci, kremy do rąk i ciała itd.

BIOMOOI – Nowość! Najwyższej jakości produkty związane ze stylizacją rzęs. Ultrawytrzymałe kleje, lekkie ręcznie przygotowywane rzęsy, preparaty wydłużające żywotność rzęs i poprawiające ich wygląd. Do tego kursy nowej techniki przedłużania i zagęszczania rzęs.